Укр/Рус
  • 095 370 88 05
  • Усі телефони

Прання білизни

Чиста білизна-запорука здорового сну, а надалі гарного самопочуття і настрою. Відомо, що кожна господиня, яка піклуватися про здоров’я своєї сім’ї, повинна міняти постільну білизну мінімум раз на тиждень, а влітку – так ще частіше. Скатертини, рушники, серветки змінюють у міру з забруднення, можливо навіть кожен день.

Але хімчистка-пральня «Колер» в місті Краматорськ знає, наскільки часом складною є прання дитячої білизни, спецодягу,білого і кольорового білизни, і як багато сил і енергії це забирає. До того ж, в середньому, у кожної господині є один-два перевірених пральних порошку, які, на їхню думку, зможуть максимально добре відіпрати будь-яку білизну. Але насправді, різновидів пральних порошків дуже багато, і вони діляться між собою на універсальні, допоміжні, спеціальні та ін. Для кожного білизни потрібно окремо підбирати відповідний вид прального порошку. А так як в побуті перепробувати всі види пральних порошків практично неможливо, найкраще звернутися до фахівців, які вже знають як поводитися з тією чи іншою білизною.

Хімчистка-пральня «Колер+» поверне Вашій білизні колишню чистоту, білосніжний колір і свіжість. До того ж ми збережемо яскраві відтінки кольорової білизни і не допустимо появу сірих або жовтих відтінків на білому. Щоб уникнути подібних подій, в хімчистці-пральні» Колер » білизна обробляється в машинах з програмним і дозуючим забезпеченнями. Якщо ж на фірмі вирішують ввести нові миючі препарати, то попередньо проводяться тестування в спеціальній лабораторії. Самим трудомістким процесом ж є фінальний етап даної послуги-прасування. Вона проводитися на спеціальних парових ковзанках і каландрах, так як звичайною праскою дану роботу якісно не виконати. Також на підприємстві існує правило для індивідуального прання, воно діє у разі, якщо загальна вага білизни становить не менше 3 кг.

Пам’ятка замовнику від хімчистки-пральні «Колер+» — при виборі постільної білизни, слід звернути свою увагу на будову волокон. Бавовни або льону повинно бути не менше 60%.