Укр/Рус
  • 095 370 88 05
  • Усі телефони

Хімчистка хутряних і шкіряних виробів

Химчистка меховых и кожаных изделий

Для того щоб не виявити ваші речі, після тривалого зберігання, безнадійно зіпсованими і потрісканими, слід з’ясувати, Як правильно доглядати за ними. Тому щоб уникнути насадження пилу, в’їдаються плям від різних хімікатів, плям від дощу і снігу, в кінці кожного сезону слід здавати свій верхній одяг з хутра та шкіри в хімчистку.

Хімчистка шкіри та хутра є найбільш технологічно трудомістким процесом з усіх послуг хімчистки-пральні. У домашніх умовах провести очищення хутряного або шкіряного виробу самому просто неможливо. Все що Ви можете отримати в результаті — зіпсовану поверхню тієї чи іншої речі.

До того ж хімчистка-пральня «Колер+», крім верхнього одягу зі шкіри та хутра, також займається хімчисткою шкіряних меблів (дивани, крісла, меблева оббивка). Для кожного виробу наші технологи вибирають окремий спосіб чищення, враховуючи всі його особливості. При необхідності, крім звичайної хімчистки, будуть проводитися водогрязеотталкивающая обробка, тонування і фарбування. Для виконання хімчистки хутра і шкіри, у нас є все необхідне обладнання (німецьке та італійське). А наші технологи регулярно проходить навчання застосування нових препаратів і барвників у зарубіжних професіоналів.